W sobotę 29 września odbył się szósty ogólnopolski turniej eliminacyjny "WINNER CUP O PUCHAR DYREKTORA OSiR-u W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM 2018" VOL 6.
 

W kategorii niebieskiej czwarte zwycięstwo odniosła Nina Jasińska z Częstochowy, po raz trzeci na drugim miejscu zakończył turniej Adam Wściubiak, a trzeci był Stanisław Stachowicz. Wśród czerwonych swój pierwszy turniej wygrała Weronika Wasiak, pokonując debiutującego w finale Maksa Boszko, a na trzeciej pozycji uplasował się Arkadiusz Noremberg zwyciężając Karolinę Bąbol.

 
GRATULACJE DZIECIAKI ;)
 

KLASYFIKACJA PO SZÓSTYM TURNIEJU ELIMINACYJNYM :

Czytaj więcej: WINNER CUP VOL. 6

W sobotę 23 czerwca odbył się ogólnopolski turniej eliminacyjny "WINNER CUP O PUCHAR DYREKTORA OSiR-u W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM 2018" VOL 5. Wśród najmłodszych w kategorii niebieskiej, po pierwsze zwycięstwo w cyklu sięgnęła Ada Herman (ST WINNER PIOTRKÓW TRYB.). W kategorii czerwonej po raz trzeci najlepszy okazał się Arkadiusz Noremberg (MKT ŁÓDŹ).

BRAWO DZIECIAKI ;)

KLASYFIKACJA PO PIĄTYM TURNIEJU ELIMINACYJNYM :

Czytaj więcej: WINNER CUP VOL. 5

Szkoła Tenisa Winner Piotrków Trybunalski z okazji Dnia Dziecka zorganizowała wewnętrzny turniej grupowy, w którym Winnerzy rywalizowali system " każdy z każdym " do 5 wygranych punktów. Z kompletem zwycięstw najlepsza okazała się

KAMILA TOMASZEWSKA - GRATULACJE ! ! !KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU :

1. KAMILA TOMASZEWSKA

2. FRANCISZEK NALEPA

3. KAROLINA BĄBOL

4. JULIA TOMASZEWSKA

5. DAWID MICHALEWSKI

6. JAKUB BĄBOL

W sobotę 9 czerwca rozegrano ogólnopolski turniej eliminacyjny " WINNER CUP O PUCHAR DYREKTORA OSiR-u W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM 2018 " VOL 4.

W kategorii niebieskiej po raz pierwszy zwyciężył Stanisław Stachowicz ( ST WINNER PIOTRKÓW TRYB. ) , a po drugie zwycięstwo w kategorii czerwonej sięgnął Arkadiusz Noremberg ( MKT ŁÓDŹ ) .

GRATULACJE ;)

 

KLASYFIKACJA PO CZWARTYM TURNIEJU ELIMINACYJNYM :

Czytaj więcej: WINNER CUP VOL. 4

Mikołaj Olejniczak zadebiutował w grupowym Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów,   zorganizowanym przez Fundację Aktywności Fizycznej w Radomsku. Reprezentant Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski przegrał swoje pierwsze cztery spotkania, jednak najważniejszym meczem dla podopiecznego Macieja Wściubiaka, okazał się ostatni pojedynek. W meczu o 11 miejsce po zaciętej walce, Miki okazał się lepszy od drugiego reprezentanta ST Winner Wiktora Kołowieckiego i odniósł pierwsze zwycięstwo w turnieju klasyfikacyjnym. Trzecim zawodnikiem reprezentującym w Radomsku barwy Winnera był Borys Babets, który zajął 7 miejsce.
 
BRAWO ZA UDANY DEBIUT MIKI ;)
 
 
 

WYNIKI SINGIEL :

Czytaj więcej: PIERWSZY TURNIEJ I PIERWSZY WYGRANY MECZ MIKIEGO